Jak to robimy

Firma SCR Dom Bud Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą wybudowanych przez siebie parterowych domów jednorodzinnych z przyległymi działkami. Każdy z domów sprzedawany jest na stan deweloperski, tj: stolarka okienna, drzwi wejściowe, elewacja zewnętrzna, tynki wewnętrzne, ogrzewanie podłogowe (kuchnia, wiatrołap, WC, łazienka), wylewka podłogowa, inatalacje wewnętrzne: elektryczna gazowa CO (bez kaloryferów i pieca), wodno-kanalizacyjna oraz posiadają podłączenie do medów: gaz, prąd, woda i kanalizacja.

 

Dom 95,37 m2, parterowy - obecnie w sprzedaży.

(3 pokoje)

Ten projekt przedstawia bardziej ekonomiczną wersję następnego projektu. Jest to projekt idealny dla klienta, który nie ma potrzeby natychmiastowego zakupu domu z garażem, ale który planuje dostawić garaż w przyszłości, oszczędzając w ten sposób na początkowym koszcie zakupu nieruchomości.

 

Rzut budynku:

 

Dom 130 m2 z garażem, parterowy - sprzedane

(3 pokoje lub 5 pokoi zamiast miejsca garażowego)


Ten typ domu budowany jest przez nas w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów, którzy zainteresowani są przestronną nieruchomością wyposażoną w garaż oraz obszerne pomieszczenie gospodarcze. Do tego projektu możemy wnieść pewne modyfikacje w celu stworzenia wersji 5 pokojowej zamiast miejsca garażowego dla klienta, który potrzebowałby takiego domu.

 

Rzut budynku i jego lustrzane odbicie:

 

 

Dom 70 m2, parterowy - sprzedany

(2 pokoje)

PRAWDZIWA ALTERNATYWA dla ludzi, którzy nie są zainteresowani

spłacaniem kredytu przez długi okres.

Budujemy tą nieruchomość z myślą o rodzinach, parach czy osobach samotnych, zmęczonych miejskim chaosem, ale nie zainteresowanych posiadaniem własnego domu o dużym metrażu. Zamieniają swoje stare mieszkania w mieście na dom wyposażony w ogród oraz inne wygody, za równoważną cenę mieszkania o podobnym metrażu.

 

Rzut budynku: